Hakkımızda

TıbbiCE Danışmanlık
Eğitim ve Validasyon Hizmetleri

“TıbbiCE Danışmanlık Eğitim ve Validasyon Hizmetleri yurt içinde ve yurt dışında tıbbi cihaz üreticilerinin CE (93/42/AT Tıbbi Cihaz Yönetmeliği ve 2017/745/EU Tıbbi Cihaz Tüzüğü), FDA ve ISO 13485 Belgelendirme süreçlerinde danışmanlık, eğitim ve validasyon hizmetleri sunan, biyolog, kimyager, biyomedikal ve tıp mühendislerinden müteşekkil, Türkiye’nin en geniş uzman kadrosuna sahip danışmanlık firmasıdır.

TıbbiCE Danışmanlık Eğitim ve Validasyon Hizmetleri, Ürün ve kalite yönetim sistemi belgelendirmesi hususunda “Amaca Yönelik, Çözüm ve Müşteri Memnuniyeti Odaklı” çalışmayı kendisine ilke edinen eğitmen ve danışman kadrosuyla müşteri veri gizliliğini esas alan bir kuruluştur.

11 yılda 150’ün üzerinde tıbbi cihaz üreticisinin 400’den fazla tıbbi cihaz CE, FDA ve ISO 13485 belgelendirme danışmanlığı sürecinden edindiğimiz bilgi ve tecrübeyi siz değerli üreticilerle paylaşıyor, süreçlerinizi profesyonel bir şekilde yürütüp optimum sürede belgelendirme çalışmalarınızı tamamlamayı hedefliyoruz.

TÜRKİYEDE TEK, DÜNYADA 4. ISO 13485 KALİTE YÖNETİM SİSTEMİ SERTİFİKALI DANIŞMANLIK FİRMASIYIZ!

UDEM Belgelendirme A.Ş. tarafından kuruluşumuzun Türk Akreditasyon Kurumu (TÜRKAK) onaylı ISO 13485 sertifikasını aldığını duyurmaktan mutluluk duyuyoruz. Bu sertifika, artık küresel, tanınmış bir üçüncü taraf sertifikasyon kuruluşu tarafından onaylanmış olan kalite ve müşteri memnuniyeti taahhüdümüzün bir kanıtıdır.

ISO 27001 Uluslararası Standardizasyon Örgütü (ISO) tarafından oluşturulmuş bir Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi (BGYS) standardıdır. Danışmanlığını yaptığımız firmaların verilerini korumak adına, bu standardın gereksinimlerini karşılamak istedik. Tıbbice Danışmanlık Eğitim & Validasyon Hizmetleri olarak ISO 27001 standardına göre belgelendirilmekten dolayı onur ve mutluluk duyarız.

icon

450+

Belgelendirilen Tıbbi Cihaz

150+

Danışmanlık Yapılan Firma

Danışmanlık Faaliyetlerimiz;

Validasyon Hizmetlerimiz;

Eğitim Faaliyetlerimiz;

Belgelendirme çalışmaları yürüttüğümüz başlıca ürün grupları;